Dzień dekarza 2016

W roku 2016 już po raz 17. przyjdzie nam obchodzić Ogólnopolski Dzień Dekarza, który bywa określany przez grono wtajemniczonych jako Święto Wszystkich Dekarzy. Tegoroczna edycja tego wydarzenia zmienia nieco swoją formę. Skupiać się będzie na wypoczynku na świeżym powietrzy w postaci biesiady.

Dzień Dekarza 2016

Co w ramach Dnia Dekarza 2016?

Bardzo miło nam poinformować, że już 23 lipca 2016 roku na Boisku sportowym przy Ośrodku Kształcenia Dekarzy w Pruszkowie o godzinie 11:00 odbędzie się wielki mecz charytatywny Dekarze vs. Producenci. Dochód osiągnięty z charytatywnego meczu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy zostanie przeznaczony na leczenie żony jednego z członków Stowarzyszenia, walczącej z rakiem Zośki. Skompletowane zostaną 3 drużyny, które walczyć będą na zasadzie turniejowej (każda z każdą). Szczegóły znajdują się w formularzu zgłoszeniowym poniżej.

Oprócz meczu, osoby zainteresowane wydarzeniem liczyć mogą również na wieczorną potańcówkę, grillowanie, ognisko, karaoke; przedstawienie nowości w branży dekarskiej; strzelnica, rodeo; strefa dziecka i kobiety i in. atrakcje.

Podsumowując, tak prezentuje się grafik Dnia Dekarza 2016:

GodzinaGrafik dla zawodnikówGrafik dla gości
10:00Oficjalne otwarcie Dnia Dekarza 2016, przywitanie osób zgromadzonych. Początek grupowania się drużyn Meczu. Zdjęcia grupowe.Otwiera się strefa piknikowa, rozpoczyna się śniadanie i kawa na trawie.
11:00-11:30Rozpoczyna się oficjalnie Wielki mecz Charytatywny dla Zośki, Dekarze vs. Producenci.Oglądanie meczu piłki nożnej. Odwiedzanie stoisk Partnerów. Dzieci bawią się z animatorami.
11:30-11:45Przerwa w meczu drużyn A i B.Maskotka PSD robi sobie zdjęcia z gośćmi.
11:45-12:15Rozpoczęcie i zakończenie drugiej połowy meczu drużyn A i B.Gości odwiedza doradca żywieniowy, kucharz.
12:15-12:45Integracja wszystkich zebranych podczas przerwy w meczach.
12:45-13:15I połowa meczu drużyn B i C.Partnerzy PSD organizują konkursy z nagrodami, odbywa się grill.
13:15-13:30Przerwa w meczu.Panie mogą zdobyć nagrody podczas konkursu rzutów karnych.
13:30-14:00II połowa meczu drużyn B i C.Strzelanie z łuku - konkurs.
14:00-14:30I połowa meczu drużyn A i C."Oswój Bestię" czyli konkurs rodeo.
14:30-15:00Przerwa meczu drużyn A i C.
15:00-15:15II połowa meczu drużyn A i C.
15:15-15:45I połowa Wielkiego FinałuWręczane są nagrody oraz podsumowana zostaje charytatywna zbiórka.
16:15-16:45Przerwa w Wielkim Finale MeczuGoście odwiedzają stoiska Partnerów PSD.
16:45-17:00II połowa Wielkiego Finału
17:00-17:30PrzerwaLeżakowanie
17:30-19:00Potańcówka z muzyka na żywo i ognisko.goście bawią się na potańcówce przy lampionach. Jest również organizowane karaoke.
19:00

Na imprezę zapraszają: Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, Ośrodek Kształcenia Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, a także szereg sponsorów i producentów. Wszyscy goście, którzy wyrażą chęć uczestnictwa mogą liczyć na rezerwację hotelu Comfort Biznes w Pruszkowie. Jedynym warunkiem jest zgłoszenie noclegu w formularzu zgłoszeniowym całej imprezy.

Organizatorzy zapraszają do kontaktu pod numerem telefonu: 503 123 908 oraz mailem: biuro@dekarz.com.pl