Event

Dobry Dekarz > Mistrzostwa Młodych Dekarzy

Mistrzostwa Młodych Dekarzy

Październik 26, 2016
3:00 pm - 6:00 pm

Polska, Warszawa, ul. Marsa 56

Speaker:
dobry dekarz

Mistrzostwa Młodych Dekarzy

26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy w Warszawie

Wydarzenie to odbędzie się w stolicy, przy ulicy Marsa 56 (04-242) w halach MT Polska, od 26 października 2016 o godzinie 15:00 do 28 października o godzinie 18:00. Bilety na event wykupić można na oficjalnej stronie największego zrzeszenia wykonawców Dachów, Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. 26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy w Warszawie są imprezą największą w branży dekarskiej. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów o tej imprezie organizowanej przez Międzynarodową Federację Dekarzy IFD (International Federation for the roofing traDe).

 

 

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy

 

Program 26. Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy:

  • Wydarzenie podstawowe: Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy (Championnat Mondial des Jeunes Couvreurs; World Championship for Young Roofers; Weltmeisterschaft Junger Dachdecker);
  • Wydarzenia towarzyszące: 63. Kongres IFD;
  • Biuro Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy zaprasza również na: zwiedzanie Warszawy dla osób towarzyszących w programie dodatkowym, Galę Dekarską IFD z wręczeniem nagród, Polski Wieczór Regionalny, inne konferencje naukowe podejmujące tematykę oszczędzania energii w branży budowlanej.
Mistrzostwa świata Młodych Dekarzy

Hotele w pobliżu wydarzenia

Organizatorzy przewidzieli WSTĘP WOLNY dla wszystkich osób zwiedzających.

Mistrzostwa rozgrywane będą w 3 podstawowych kategoriach:

→ dachy płaskie,

→ dachy strome,

→ dachy metalowe.

Informacje dotyczące wcześniejszych edycji Mistrzostw (cele, jury, wyniki, zwycięzcy) znajdują się na oficjalnej stronie IFD pod adresem:

http://www.ifd-roof.com/ifd-cms/index.php?CMSlangNew=2&cmsid=D73C932d3DeshhRb3db9&action=&hkid=fUdAvffbdYj6bf0crqj6&ukid=34q3074ybkevr32H4f3I&id=&impressum=&svStart=&template=

63. Kongres IFD na Mistrzostwach

Kongres odbył się Petersburgu, uczestniczyło w nim 17 krajów z całego świata. Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, Bogdan Kalinowski, zaprosił wszystkich uczestników kongresu do uczestnictwa w opisywanych tu Mistrzostwach mających się odbyć w październiku.

Szkolenie młodych dekarzy na Mistrzostwa

W maju bieżącego roku, w Ośrodku Szkolenia Dekarzy (mieszczącego się w Państwowej Szkole Budownictwa) w Gdańsku odbyło się szkolenie laureatów Mistrzostw. Dwudniowe szkolenie teoretyczne i praktyczne miało na celu przygotowanie młodych dekarzy do uczestnictwa w opisywanym konkursie. Czego młodzi dekarze dowiedzieli się na szkoleniu? Zdobyli wiedzę dotyczącą charakterystyki pokryć dachowych (m.in. Dachówek), membran dachowych, izolacji nakrokwiowych, a także innych akcesoriów dachowych (kalenice, kosze, okapy, kominy, szczyty). Szkolenie miało miejsce w dniach od 19 do 20 maja 2016.

 

 

26. Mistrzostwa swiata Młodych Dekarzy w Warszawie

Niektórzy spośród laureatów Mistrzostw

 

Zamów

[event id=”330″ quantity=true]

Google map is disabled. Create an API key as per instructions here: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key