post

Dobry Dekarz > Blog > Dach > Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

  • By admin 
  • Category: Dach 
  • Comments (0) 

Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów. Na rynku rzeszowskim w ostatnim okresie buduje się coraz więcej mieszkań. Nowe inwestycje mieszkaniowe realizowane są przez wielu deweloperów w różnych częściach miasta. Dzięki temu w łatwy i prosty sposób można porównać oferty, dopasować je do własnego budżetu, preferencji oraz upodobań. Oferta nowych mieszkań jest coraz bardziej urozmaicona.

Deweloperzy zwracają na swoje realizacje coraz bardziej uwagę pomysłem i udogodnieniami. mieszkania w wielkiej płycie są wypierane przez mieszkania i apartamenty w niskich blokach, blokach z winda, w których są szerokie klatki schodowe, gdzie będzie zagwarantowane miejsce parkingowe. Rosnące ceny mieszkań spowodowane są wzrostem cen materiałów budowlanych, większym kosztem nieruchomości, wyższa ceną usług, oczekiwaniami mieszkańców związanymi z licznymi udogodnieniami.

Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

Mieszkania na Sprzedaż Rzeszów

 

Osiedle Miła Rzeszów

Jedną z takich inwestycji mieszkaniowych zasługujących na szczególne wyróżnienie jest m.in osiedle Miła realizowana przez firmę BOZ Development przy ul.Miłej w Rzeszowie. Cechują je ładne i nowoczesne bloki, zamknięte osiedle mieszkaniowe, niskie budownictwo, podziemne miejsca postojowe, mieszkania z przestronnymi balkonami oraz z ogródkami i tarasem. Tanie mieszkania Rzeszów

Miejska Przystań Rzeszów

Nowa inwestycja mieszkaniowa w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do centrum Rzeszowa. Nowoczesne budownictwo, bardzo popularna zabudowa szeregowa twarzą doskonałą ofertę na rynku mieszkaniowym w Rzeszowie. 16 lokali mieszkalnych w tym 8 mieszkań około 50m.kw oraz 8 apartamentów dwupoziomowych około 100m.kw w stanie deweloperskim.

Bulwary Park

Kompleks budynków mieszkalnych wybudowanych niedaleko Wisłoka. Inwestycja mieszkaniowa jest już zrealizowana. Są to 2 bloki po 17 pięter z lokalami użytkowymi na dole. Wszystkie budynki posiadają ciche windy. Bloki mieszkalne mają doskonałą i atrakcyjną lokalizację. Jest usytuowana w pobliżu uczelni, miejsc rekreacyjnych nad Wisłokiem, wielu sklepów i restauracji. Bezpośrednio przy wybudowanych blokach znajduje się parking oraz przystanki autobusowe wielu linii autobusowych.

Osiedle Karoliny

Stanowi je aż pięć budynków wielorodzinnych w Rzeszowie. Budynki są 8 piętrowe z parkingami podziemnymi gdzie poziom zero został przewidziany na działalność gospodarczą – lokale użytkowe. Łącznie przewidziano tam 392 mieszkania. Cała inwestycja mieszkaniowa posiada liczne udogodnienia dla większości osób które tam zamieszkają – sklepy spożywcze, salon fryzjerki, restauracje, SP nr 18, przedszkole nr 33 i żłobek. Ta lokalizacja zapewnia również szybki dostęp do terenów rekreacyjnych, sprawny dojazd do centrum miasta oraz dojazd do A4.

 

Witolda Park, Nova Graniczna, Tarasy nad Zalewem, Bella Dolina, Paderewskiego Park, Urocze Nowe Miasto, Osiedle Zawiszy, Osiedle nad Wisłokiem, osiedle wieniawskiego

Nowe mieszkania w Rzeszowie

Google map is disabled. Create an API key as per instructions here: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key