post

Dobry Dekarz > Blog > Dach > Narzędzia dla dekarzy

post cover

Narzędzia dla dekarzy

Narzędzia dla dekarzy muszą być nowoczesne, wygodne i najlepiej by były wielofunkcyjne. Każdy fachowiec musi się stale dokształcać i być na bieżąco z nowymi trendami. Za nimi muszą podążać także narzędzia dekarskie.

narzędzia dla dekarzy

narzędzia dla dekarzy

Narzędzia dla dekarzy

Narzędzia dla dekarza oferują także producenci systemów rynnowych. Są one dostosowane do montażu produkowanych przez nich rynien. Nowoczesne zestawy narzędzi dekarskich zapewniają lepszą efektywność pracy. Są lekkie, nie wymagają używania dużej siły, pozwalają na wykonywanie różnych czynności. Producenci oferują także różne akcesoria, niezbędne do montażu rynien i dachów, takie jak dekle, kolana, narożniki, kleje, nity i inne.

Maszyny dekarskie

Oprócz narzędzi producenci systemów rynnowych oferują także maszyny dekarskie. Wśród nich należy wyliczyć takie urządzenia jak: giętarki do blach, służące do wykonywania obróbek dachowych i blacharskich oraz parapetów metalowych zewnętrznych; maszyny do produkcji rynien umożliwiające profilowanie rynny każdej długości z różnego rodzaju materiałów; maszyny do produkcji rur spustowych profilujące rury prostokątne różnej wielkości; maszyny do produkcji kolan, które wykonują je z kawałka rury spustowej o różnych kątach zagięcia. Wszystkie maszyny posiadają wymagane certyfikaty, są proste w obsłudze, bezpieczne w użytkowaniu. Część z nich dostępna jest „od ręki”, część wykonywana na zamówienie. Wszystkie urządzenia posiadają instrukcję i wieloletnią gwarancję.

Poradnik dekarza online

Producent nie pozostawia swoich klientów samych sobie. Po zakupie maszyny, narzędzi, czy innych produktów, klienci mogą korzystać z gwarancji, porad i wsparcia producenta. Wygodnym rozwiązaniem jest Poradnik dekarza online, umożliwiający szybkie konsultacje i wymianę doświadczeń.

Zobacz również: haki do rynien, rzygacze rynnowe.

Google map is disabled. Create an API key as per instructions here: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key