post

Dobry Dekarz > Blog > Orynnowanie > System rynien ciągłych

post cover

System rynien ciągłych

Rynny ciągnione to rynny, które nie są łączone, przez co zachowują maksymalną szczelność. Wykorzystywany do ich produkcji materiał jest odporny na korozję i nie wymaga żadnej konserwacji. Są nowoczesnym i komfortowym rozwiązaniem, odpowiednim do współczesnych potrzeb i wysokich wymagań klientów.

System rynien ciągłych

Rynny w systemie ciągłym bez połączeń umożliwiają prosty montaż i dobrze spełniają swoją funkcję. System składa się z rynny poziomej, dekla rynny, narożników, leju spustowego, wieszaków, siatek, kolan, rury spustowej, uchwytu, szpilki z kołkiem rozporowym, mocowania, przejścia do kanalizacji i czyszczaka. System rynien ciągłych jest bardzo szczelny i ekonomiczny, a bogaty wybór kolorów pozwala na odpowiednie dobranie produktu do własnych potrzeb.

system rynien ciągnionych

system rynien ciągnionych

Rynny ciągłe są estetycznym wykończeniem budynku. Koszty ich wytwarzania obniża możliwość produkcji rynien na wymiar, czego skutkiem jest minimalna ilość odpadów. Niemal cały system rynien ciągłych można zmontować na ziemi, przed budynkiem. Rynny są odporne na zmienne temperatury, trwałe, podkreślają elewację budynku.

Rynny metalowe kolorowe

Dobór koloru rynny to sprawa indywidualna, każdy klient może wybierać z szerokiej gamy dostępnych barw. Oferta dotyczy rynien stalowych, aluminiowych obustronnie powlekanych, miedzianych i tytan cynkowych. Można również dokonać zakupu na specjalne zamówienie.

Odwodnienia dachów

Rynny pełnią niezwykle ważną rolę, odprowadzają wodę zabezpieczając budynek przed zalewaniem i wilgocią. Ich dobór powinien być więc odpowiedzialny i właściwy. Rynna ma przede wszystkim pełnić funkcje użyteczne. Musi być więc odpowiednio dobrana do budynku, dobrze zamontowana, trwała. Jej walory estetyczne dopełniają wizerunku budynku.

Zobacz również: narzędzia dla dekarzy, metalowe systemy rynnowe.

Google map is disabled. Create an API key as per instructions here: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key