post

Dobry Dekarz > Blog > Orynnowanie > Systemy rynnowe metalowe

post cover

Systemy rynnowe metalowe

Systemy rynnowe metalowe i in. – producenci

Poniżej załączmy listę przykładowych najpopularniejszych producentów z branży orynnowania, wśród których znajdują się również ci, który oferują omawiane tu m.in. rynny bez końca. Polecamy dokładne zapoznanie się z ich ofertą.

Rynny Galeco Rynny Marley

Rynny Galeco

Rynny Galeco

Rynny Marley

Rynny Marley

Producent oferuje rynny stalowe, tytanowe oraz te wytworzone z luxocynku czy PCV. W ofercie znaleźć można również kwadratowe rynny na budynki bez okapów. Marley to producent oferujący zestawy rynien plastikowych półokrągłych wraz z akcesoriami. Oprócz orynnowania poleca również swoje blachy dachowe czy też systemy wentylacyjne.
Rynny Bryza Rynny Gamrat

Rynny Bryza

Rynny Bryza

Rynny Gamrat

Rynny Gamrat

Oprócz systemu rynnowego, w ofercie tego producenta wyróżnić można również podsufitkę. Klienci mogą liczyć na półokrągłe rynny w 4 podstawowych rozmiarach – 75, 100, 125, 150 mm. Systemy rynnowe gotowe do nabycia w firmie Gamrat to rynny PVC, stalowe w formie półokrągłej. Oprócz tego rodzaju produktów dostępne są tu również odwodnienia liniowe czy też deska tarasowa.
Rynny Rynni Rynny Wavin

Rynny Rynni

Rynny Rynni

Rynny Wavin

Rynny Wavin

Rynni jest producentem integralnego systemu rynien ciągłych kwadratowych w amerykańskim stylu, wytwarzanych z metalu – stali, aluminium, miedzi, tytancynku. Producent maluje rynny ciągłe na wybrany kolor, oferuje też szereg nietypowych akcesoriów – jak kolorowe siatki zabezpieczające. W tym przypadku inwestor może wybierać spośród aż 5 rodzajów średnicy rynien półokrągłych (1160/110, 130/110, 130/90, 100/75, 75/50). Opisywany system zwykło się określać jako rynny Kanion.
Rynny Englert Rynny Flamingo

Rynny Englert

Rynny Englert

Rynny Flamingo

Rynny Flamingo

Englert jest firmą zajmująca się udostępnianiem swych maszyn dekarskich do produkcji metalowych systemów rynnowych. Rynny tak powstałe przypominają swym kształtem gzyms, są też kwadratowe, dzięki czemu zyskują na przepustowości. Wyznacznikiem tego systemu rynien jest fakt, że jest on produkowany ze specjalnego, obrandowanego przez producenta materiału, który określa się mianem PRELAQ® RWS (Rain Water System). Surowiec ten jest dostarczany przez szwedzką hutę SSAB.
Rynny Niagara Rynny Lindab

Rynny Niagara

Rynny Niagara

Rynny Lindab

Rynny Lindab

Rynny Niagara są jednym z projektów bardzo rozpoznawalnej marki Pruszyński. Ten rodzaj asortymentu w 2015 roku został wzbogacony o nowe rozmiary, co czyni łącznie 8 opcji do wyboru dla klienta – 110/90, 125/90, 125/100, 150/100, 150/120, 150/150, 190/120, 190/150. Rynny Lindab Rainline są półokrągłe i udostępniane w 1 z 10 kolorów. Ten system rynnowy nadaje się do każdego rodzaju dachu.
Rynny Plastmo Rynny Ruukki

Rynny Plastmo

Rynny Plastmo

Rynny Ruukki

Rynny Ruukki

Plastmo produkuje rynny metalowe oraz te wytwarzane z PVC. Producent oferuje odbiorcom rynny metalowe, aczkolwiek o dość głębokim przekroju. Firma Ruukki poleca przede wszystkim oryginalny, szwedzki system rynnowy Siba oraz Siba square. Podkreśla się często, że jest to system skuteczny dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki Hard Coat Glossy.
Systemy rynnowe metalowe

Systemy rynnowe metalowe

Google map is disabled. Create an API key as per instructions here: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key